İnstagram Takipçi Hilesi

2019-03-28 01:48:52


İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram takipçi hilesi konusunu detaylandırmadan önce, instagram nedir ve neden kullanılır konularını açıklığa kavuşturmak gerekir? 
Yıllar önce internetin satış ve pazarlama aracı olarak kullanılabileceğini ön gören girişimcilerin yarattıkları sosyal medya paylaşım uygulamaları, günümüzde tanıtım, satış, iletişim ve daha fazlası  için oldukça yoğun ve aktif şekilde kullanılıyor. 
İlk etapta fotoğraf ve video paylaşımı için amaçlanan ve kullanılan instagram hesapları   bu günlerde iş ve sosyal  etkileşimler yani eş türden karşılıklı etki ve katkılar konusunda kullanılan bir platforma dönüştü.  İnstagram özellikle dijital pazarlamacılar, sosyal medya uzmanları gibi branş gruplarında markanın bilinirliğini artırmak için yoğun şekilde kullanılıyor. Instagram rekabet piyasasında başarı ölçeği bilinirlik olunca takipçi sayısı ile eşdeğer şekilde değerlendirerek rekabeti kızıştırıyor.  Son dönemde müşterilerinin baskıları ile İnstagram takipçi hilesi oldukça yoğun kullanılır hale geldi. Gerçek güvenilir müşteri edinmek için sosyal medyada uzman olmanın yanı sıra ilgi  çekici bir markaya da sahip olmak gerekir.  Eğer markanız insanların ilgisini çekecek ürün yada hizmete sahip değilse Instagram takipçisi hilesi  ile takipçi sayısı fazla gösterilerek farklı bir pazarlama stratejisi  oluşturulabiliyor.  
Cihaz uygulama destekli sosyal medya pazarlaması söz konusu olduğunda bazı şirketler size profil resmi, biyogrofisi olan instagram hesaplarını belli bir bedel karşılığı sunuyor. 

İnstagram Hesabınızda Takipçi Sayınızı Nasıl Artırabilirsiniz? 

  • Takipçi satın alabiliyorsunuz,(Bunun için program yada şirketler var, ancak ınstagram takipçisi hilesi ark ediliyor. Paylaşımı yaptığınızda otomatik olarak 1000 kişi beğendiğinde gerçek bir kullanıcı portföyü  olmadığı anlaşılabiliyor. )
  • Aynı tarz paylaşım yapan sayfaların sahipleri  ile arkadaş olduğunuzda birbirinizi  destekleyerek takipçi sayısını artırabiliyorsunuz.  
  • Yaratıcı Hashtag kullanın. Sıradan olmayın, komik, ironik hatta çirkin Hashtag her zaman ilgi çekicidir.  
  • Önemli olan görsel haklısınız ancak kelimlerin de gücünü  yabana atmayın.  
  • Kendi stilinizi geliştirin, farklılık yaratın.  
  • Instagram oyunun kuralını değiştiren yeni algoritmaları her zaman yenileyerek sunar. 


 


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Beğeni Hilesi

Instagram Beğeni Hilesi

İnstagram takipçi hilesi gibi  ınstagram beğeni hilesi aynı sistem üzerinden yürüyor. Belli programlar satın alarak takipçi sayınızı artırabileceğiniz gibi bu hesapların otomatik olarak,