Instagram Beğeni Hilesi

2019-03-28 01:38:57


Instagram Beğeni Hilesi

İnstagram takipçi hilesi gibi  ınstagram beğeni hilesi aynı sistem üzerinden yürüyor. Belli programlar satın alarak takipçi sayınızı artırabileceğiniz gibi bu hesapların otomatik olarak, paylaştığınız bir güncellemeyi  saniyeler içerisinde beğenmesini  sağlıyor.  
İlk açıldığı yıllarda Instagram’ın geleceğini gören bazı kişilerin yüzbinleri  aşan takipçileri var. Tabi bu kişiler yıllar içerisinde strateji oluşturarak  takipçilerin ilgisini korudular.  Şuan ise oldukça rekabetçi bir platform beğeni kazanmak için oldukça orijinal fikirler ile strateji  oluşturulması şart, instagram beğeni hilesi ile aldığınız beğenilerde bir strateji aslında çok fazla kişinin beğendiğini gören takipçi bir an paylaşıma  bakabilir ancak eğer içerik ilgi çekici değilse gerçek takipçi beğenmeyecek ve takip de  etmeyecektir. 
Yeni çağda sosyal medya kullanımlarında özellikle Instagram hesaplarınızda takipçi sayınızı  artırmak ve Instagram beğeni hilesi  yerine gerçek takipçi beğenisi  istiyorsanız  profilinizin bütününe dikkat edin.  Bir profilin takipçi tarafından tercih edilmesi  için harcadığı zaman birkaç saniyedir. 
Instagram feed yeni bir uygulama ve “sizin için öneriler” bölümü ekledi. Beğenilerinize göre yada takip ettiğiniz diğer hesapların beğenilerine göre size sayfalar ekler.  Yani sizin profiliniz önerildiğinde kişinin sizi  takip etmek isteyip istememesi ve gördüğü paylaşımları beğenmesi birkaç saniyede alınan kararlar, profiliniz üzerinde çalışın.  
Instagram Profili Oluşturun, profesyonel çekici bir ınstagram sayfası kesinlikle gerçek takipçi ve beğeni sunacaktır.  

  • Fotoğraf
  • Aktif bir sayfa, paylaşımlar,
  • Biyogrofiniz, 
  • Hikayeler,
  • Kapak fotoğrafı,

Marka olarak planlama, strateji ve yaratıcılık üçlüsünü  bir araya getirerek  takipçi beğeni oranını artırabilir ve bu takipçileri kazanca dönüştürebilirsiniz.  Ürün yada hizmet takip eden gerçek kişileri  çekmenin yolu ınstagram beğeni hilesi  değildir.  
İşte profesyonel olmak zorunda değilsiniz. Konunun uzmanı sosyal medya uzmanlarınızdan hizmet alabilirsiniz.  Her işte olduğu gibi bu işte elbette amatör ruh ile yola çıkarak kendiniz takipçi sayısını arttırmayı deneyebilirsiniz. Ancak 2019’da her şey çok çabuk tüketiliyor, yeterince yaratıcı iseniz görsel ve hashtag kalitesine dikkat ederek paylaşım yapmaya başlayın.  


İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram takipçi hilesi konusunu detaylandırmadan önce, instagram nedir ve neden kullanılır konularını açıklığa kavuşturmak gerekir?  Yıllar önce internetin satış ve pazarlama aracı